כשאיכות פוגשת קיימות: הסיפור אודות אקו ישראל

בשנים האחרונות הולכת ועולה המודעות לכך שהאחריות הסביבתית היא מעל הכל. לכן, חברת אקו ישראל ניצבת כגורם משמעותי בתעשייה המקומית, עם גישה ששמה דגש נרחב על עבודה ירוקה ותפיסה אקולוגית. הכלים השונים שהחברה משווקת, כמו קרשי חיתוך, בוצ'רים, צלחות וקרשי הגשה מציגים את השילוב המנצח שבין איכות לקיימות. ועם אידיאולוגיה השואפת למזער את השימוש בפלסטיק, אקו ישראל מגדירה מחדש את תחום מוצרי המטבח הידידותיים לסביבה ושיווקם, עם הקפדה על עבודה מבוקרת וירוקה שפוגעת כמה שפחות בכדור הארץ.

 

השם שאומר הכל

העבודה של אקו ישראל מתחילה עם חזון המושרש עמוק בשמה. עברונו, מדובר על הרבה יותר ממיתוג, שכן השם שלנו, "אקו ישראל", מייצג אידיאולוגיה ודרך חיים. החברה שואפת למזער ככל האפשר את השימוש המזיק בפלסטיק המזהם, והיא מחויבות לכך בכל שלבי הפעילות השונים. ועם מסירות בלתי מעורערת לשמירה על הסביבה, הפכה החברה בחלוף השנים לאחד מהגורמים היותר ירוקים בתעשייה הישראלית, שלעיתים דוחקת הצידה את ההיבטים הסביבתיים החשובים.

 

 

מוצרים מוקפדים, איכותיים ועמידים

מה שמייחד את אקו ישראל הוא תפקידה כיצרנית שמספקת שלל מוצרים ממקור ראשון. בניגוד ללא מעט עסקים בארץ, הכלים שלנו מיוצרים על ידנו, מה שמאפשר לנו לספק ללקוחותינו את הטוב ביותר. מבוצ'ר בלוקס, צלחות ומגשים – המוצרים שלנו הם התגלמות האיכות ואנחנו כלל לא מתביישים לומר שהם הטובים ביותר במדינה. עם גישה קפדנית ומחשבה מאחורי כל פריט שאנו מייצרים, אקו ישראל היא הבית של כלי מטבח משובחים ופרקטיים.

אפשרויות התאמה אישית לכל פריט

מעבר לשיווק של מוצרים איכותיים, חברת אקו ישראל היא מהיחידות בארץ שמסוגלות לספק פריטים מותאמים אישית שמוסיפים לא מעט קסם וטאץ' מיוחד. מה הכוונה? אנו יודעים כיצד להפוך את המוצר שתקנו להרבה יותר מיוחד, עם חריטת הקדשה, ברכה, לוגו וכו'.
יש לנו את היכולת לקחת מוצרים ולהפוך אותם למרגשים, כאלה שיראו לצד המקבל עד כמה אתם מעריכים אותו. כך אנו הופכים את כלי העץ והסכינים שלנו לאוצרות מרגשים והרבה יותר מפנקים. בנוסף, אנחנו מסוגלים לסייע לכם לבסס מיתוג עסקי איכותי, עם הוספת הלוגו שלכם או כל פריט אחר שתרצו למוצר. ובסופו של יום, השירות הזה רלוונטי הן למי שרוצה לתת מתנה מכל הלב לחברים ולמשפחה, והן לעסק שמעוניין ביצור מסיבי של פריטים עם הלוגו שלו.

 

שימוש מבוקר בעץ

עבור אקו ישראל קיימות היא לא רק סיסמה חלולה שנזרקת לחלל האוויר, שכן מדובר על הערך שעומד בבסיס הפעילות שלנו. כל המוצרים שאנו משווקים שעשויים מעץ מגלמים מחויבות עמוקה לאחריות סביבתית וחשיבה ירוקה. אבל זה לא נעצר רק שם, משום העבודה שלנו מוקדשת כולה לשימור יערות. נשמע מוזר? בואו נסביר – אנחנו עובדים בשיטות של כריתת יערות מבוקרת, תוך הקפדה על חוקים המבטיחים נטיעת עצים חדשים עם כל שורת עצים שנכרתת. כלומר, על כל עץ שנכרת נשתל מיד עץ חדש.

המסע לחיים נטולי פלסטיק

במבט קדימה אל עבר העתיד, האסטרטגיה של אקו ישראל ברורה, והיא מלחמה בפלסטיק. מטרתנו היא לצמצם את השימוש בקרשי חיתוך מפלסטיק, לא רק לטובת הסביבה אלא גם לבריאות האישית של כל אחד מאתנו. עם מחקרים המצביעים על כך ששאריות מיקרופלסטיק על סכינים מוצאות את הדרך לגופנו וגורמות נזק, המשימה שלנו היא להגן גם על כדור הארץ וגם על רווחתנו.

לעשות את הסוויץ' לעולם ירוק יותר

בלב העשייה של אקו ישראל עומדת מחויבות בלתי מעורערת לשמירה על איכות הסביבה ושיפור החוויה הקולינריות. המסע שלנו שמונע מאידיאולוגיה לחדשנות והתאמה אישית, מציג עתיד שבו קיימות ואיכות משתלבות זו בזו בצורה מופתית. אנחנו נרגשים להזמין אתכם להצטרף אלינו, ולבחור בדרך שתוביל אותנו אל עבר עולם ירוק ובריא יותר.

אקו ישראל

Be the first to know about new arrivals and promotions

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

פתח צ'אט
1
שלום, איך אפשר לעזור?